Loader
img

Görsel İletişim ve Medya Kulübü

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
Etkinlik Sayısı
10
Üye Sayısı
183
Hakkında


Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
20.05.2024

Medya Söyleşisi

Medya Söyleşisi etkinliğimize sizleri davet ediyoruz. Etkinliğimizde medya dünyasının önemli isimleri bir araya geliyor ve güncel medya konularını tartışıyoruz.

Konuşmacılar:
- Selçuk Taşdemir - Medya Akademesi Derneği Genel Başkanı
- Fırat İpek- Milat Gazetesi Ekonomi Müdürü
- Yusuf Özgür Bülbül - TGRT Haber Gündem Editörü
- Yunus Emre Kabaoğlu - Milat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
- Oğulcan Çoksayar- Karar Gazetesi Spor Müdürü

Moderatör:
- Doç. Dr. Fatih Çömlekçi

Tarih ve Saat:
- 30 Mayıs Perşembe, 14:00

Yer:
- Rektörlük Kültür Merkezi Alt Salon

Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
14.05.2024

Frankofon Film Festivaline Gidiyoruz

logo
  • Etkinlik Afişi
Frankofon Film Festivaline Gidiyoruz

*ULUSLARARASI FRANKOFON FİLM FESTİVALİNE GİDİYORUZ!!!*

- Tarih:10 Mayıs Cuma

- Yer:Lüleburgaz,Kırklareli

- Amaç: Fransızca konuşulan ülkelerin kültürlerini ve sinemasını tanıtmak

- Trakya'nın En Modern Sahnesi

- Film Öncesi Kokteyl İkramı Olacaktır.(Meyvesuyu ve pasta)

- Dönüşte Yurtlara Bırakılacaktır. 

- Hareket yeri: Dingiloğlu Parkı önü

- Hareket saati: 18:00

İletisim: @klugivm

SKS Duyuru
SKS
09.05.2024

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü Saat 14:00'da öğrenci kulüpleri başkanlarının katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

SKS Duyuru
SKS
09.05.2024

Öğrenci Kulüpleri Genel Kurullarını Yapıyor

Üniversitemiz bünyesinde bulunan öğrenci kulüplerinin yönergemizin 6. maddesi gereğince 13 Mayıs - 14 Haziran 2024 tarihleri arasında Daire Başkanlığımız toplantı salonunda genel kurullarını yapmaları gerekmektedir. Genel kurullarını yapmayan öğrenci kulüplerinin faaliyet yapmalarına izin verilmeyecektir. Öğrenci kulüplerimizin başkan ve üyelerine ilanen duyurulur.

SKS Etkinlik
SKS
06.05.2024

GAZZE'DEKİ SOYKIRIMA DUR DE !

KAYALI KAMPÜSÜ ÇARŞI ALANINDA 7 MAYIS 2024 SAAT 11:30' DA GAZZE'DEKİ SOYKIRIMA DUR DİYORUZ !

Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
11.03.2024

Görsel İletişim ve Medya Kulübü olarak ortak olduğumuz Canva Kariyer Zirvesi'24 Gururla Sunar

24 Mart Pazar günü, Online olarak gerçekleştireceğimiz etkinlikte buluşuyoruz. Programımız, Katarsis programıyla tanınan ve çok sevilen Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar'ın "Merhaba Daha İyi Bir Sen" oturumuyla başlayacak. Ardından, Canva'nın iş ve eğitim hayatında sağladığı fırsatları keşfetmek için bir araya geleceğiz. Kariyerine değer katacak bu etkinliğe seni de bekliyoruz!

Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
07.03.2024

"Kelebeğin Rüyası" Aşkın Kanatlarıyla Uçan Bir Filme Sizleri Davet Ediyoruz.

"Kelebeğin Rüyası" Aşkın Kanatlarıyla Uçan Bir Filme Sizleri Davet Ediyoruz.

22 Mart Cuma günü Saat 20:30'da Eski Rektörlük Binasında "Kelebeğin Rüyası" filmini izleyeceğiz tüm öğrenci arkadaşlarımızı film etkinliğimize davet ediyoruz.


Sosyal Medya Hesabımız: @klugivm

SKS Etkinlik
SKS
05.03.2024

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ TOPLANTISI

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 07 Mart 2024 Perşembe günü Saat 12:00'da 2. Merkezi Derslik 1 Nolu Konferans Salonunda öğrenci kulüplerinin akademik danışmanları ve başkanlarının katılımıyla yeni dönem bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
29.02.2024

"Çocuklar için İnternet ve Sosyal Medya: Yaşım Çocuk Kulübü ve Görsel İletişim ve Medya Kulübü İşbirliğiyle!"

Bilim ve Teknoloji Haftası'nda, Yaşım Çocuk Kulübü ile Görsel İletişim ve Medya Kulübü iş birliğiyle Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu'na gideceğiz. Bu etkinlikte, internet ve sosyal medyanın hem faydalarını hem de zararlarını çocuklara anlatacağız. Ayrıca, çocuklar için özel olarak seçilmiş bir çizgi film gösterimi yapacak ve fotoğraf makinesi ile fotoğraf makinelerini tanımaları için çekim etkinliği yaptıracağız. Son olarak, müzik ve dansla etkinliğimizi tamamlayarak çocuklara eğlenceli bir gün yaşatacağız. 

*Konterjan Sınırlıdır

KATILMAK İSTEYENLER BİZLERE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRLER

Instagram: @klugivmSKS Duyuru
SKS
17.01.2024

MEMNUNİYET ANKETİ

Başkanlığımız tarafından verilen hizmetlerin değerlendirilebilmesi ve iç paydaşların görüşlerinin alınabilmesi amacıyla beslenme hizmetleri, öğrenci kulüpleri ve spor faaliyetleriyle ilgili olarak hazırlanmış olan 2023 Yılı Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Memnuniyet Anketlerine 19.01.2023 tarihine kadar erişime açık olacak aşağıda verilen linkler üzerinden erişim sağlanmaktadır. Yemek Hizmeti Memnuniyet Anketi: https://anket.klu.edu.tr/publicAnketler/Anketler/2023-yili-saglik-kultur-ve-spor-daire-baskanligi-yemek-hizmeti-memnuniyet-anketi-119 Öğrenci Kulüpleri Memnuniyet Anketi: https://anket.klu.edu.tr/publicAnketler/Anketler/2023-yili-saglik-kultur-ve-spor-daire-baskanligi-ogrenci-kulupleri-memnuniyet-anketi-120 Spor Faaliyetleri Memnuniyet Anketi: https://anket.klu.edu.tr/publicAnketler/Anketler/2023-yili-saglik-kultur-ve-spor-daire-baskanligi-spor-faaliyetleri-memnuniyet-anketi-122

Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
02.01.2024

Kayalı kampüs stand etkinliği

Kayalı Kampüsü Giriş Turnike Bölgesinde 15 Ocak- 16 Ocak tarihlerinde stand kurulup üye toplama etkinliği gerçekleştireceğiz. 

Etkinlik
ÖMER FARUK TAŞ
02.01.2024

Sosyal Bilimler Kantin Stand Etkinliği

Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu kantininde stand kurularak üye toplama etkinliği gerçekleştireceğiz. 

SKS Etkinlik
SKS
08.12.2023

Prof. Dr. Ş. Teoman DURALI'yı Anmak ve Anlamak

Fen-Edebiyat Fakültesinin kurucu dekanı Prof. Dr. Ş. Teoman DURALI'yı Anmak ve Anlamak programı düzenlenecektir. Düzenlenecek programa tüm öğrencilerimiz ve personelimiz davetlidir.

Tarih: 13 Aralık 2023

Saat: 14:00

SKS Duyuru
SKS
16.11.2023

GENÇLERİN İYİLİK HALİNİ VE RUH SAĞLIĞINI GÜÇLENDİRME PROGRAMI

Sağlık Bakanlığının kamu kurumları işbirliği ile gençlerin ruh sağlığının korunması ve psikolojik dayanıklılığının arttırılması amacıyla üniversitemiz öğrencilerine yönelik etkinlik düzenlenecektir. 20.11.2023 Pazartesi günü Kırklareli Üniversitesi Kayalı Kampüsünde düzenlenecek etkinliğe tüm öğrencilerimiz davetlidir. 12:00 - Kurum Stantlarının ziyareti gerçekleştirilecektir. 13:00 - Kırklareli Üniversitesi fuaye alanlarında Kırklareli Belediyesinin halk oyunları gösterimi 14:00 - Kırklareli Üniversitesi fuaye alanında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Faaliyetleri,( halk oyunları, tekvando, satranç masası , spor aktivite gösterimi) 15:30 - Kırklareli Belediyesi tarafınca söyleşi programlarında ve fuaye alanında gençlere, ikram (sıcak çorba içecek- meyve- su) ve promosyon olarak ücretsiz sunulabilecek imkanlarının sağlanması 17:00 - Kapanış Not: Etkinlikte stant açmak isteyen öğrenci kulüplerinin 17.11.2023 mesai bitimine kadar Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile iletişime geçmeleri rica olunur.

SKS Duyuru
SKS
16.11.2023

Gençlik ve Ruh Sağlığı Söyleşisi

Üniversite gençlerinin sağlık, sosyal, ekonomik, sportif, kültürel ve akademik olarak, bilgi ve kaynaklara erişimlerinin desteklenmesi, böylece iyilik halinin ve psikolojik dayanıklığının güçlendirilmesi için 'Gençlerin İyilik Halini ve Ruh Sağlığını Güçlendirme Çalışmaları'na esas olmak üzere Uzm.Dr.MehmetARSLAN'ın katılımı ile Gençlik ve Ruh Sağlığı Söyleşisi 21 Kasıṁ2023 Salı günü saat 11:00'de Kayalı Kampüsü 3. Merkezi Derslikler Binası Hukuk Fakültesi̇ Konferans Salonununda gerçekleştirilecektir.

Yönetim
ÖMER FARUK TAŞ

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

BASIM VE YAYIM TEKNOLOJİLERİ

omerfaruktas0000@gmail.com

DAN
MALİK ASLANYÜREK

malikaslanyurek@klu.edu.tR

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER VE MEDYA YAPIMCILIĞI

YRD
BEYTULLAH AKKAYA

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

BASIM VE YAYIM TEKNOLOJİLERİ

beytua.pr@gmail.com

SEK
MELİKE KIZTAŞ

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI

melikekiztas7@gmail.com